Výroba a doručení CZ a SK

Průběh objednávky:
Na základě Vaší objednávky připravíme grafický návrh, který Vám zašleme na email ke schválení. Výrobu produktu zahajujeme až v okamžiku Vašeho schválení grafiky a odeslání provádíme v nejkratší možné době. Zboží nejčastěji odesíláme do 1-3 dnů od okamžiku provedení objednávky. Prosím berte na vědomí, že veškeré uvedené termíny doručení jsou pouze orientační. Doba výroby a doručení se odvíjí od složitostí Vašich požadavků, výrobních postupů, rychlosti schválení grafiky a aktuální vytíženosti.

Chcete-li mít jistotu doručení zboží do určitého data, tak nám tuto informaci prosím uveďte v textovém poli „Váš text“ nebo v poznámce při vytváření objednávky. Případně nás neváhejte kontaktovat pro ověření / domluvení termínu doručení. 


Doručení zboží: Přepravní doba / cena

Česká republika:
Zásilkovna - Základní cena doručení prostřednictvím Zásilkovny je 85,- Kč (Doba přepravy +/- 1 den)
Doručení na adresu - 
Základní cena doručení je 105,- Kč (Doba přepravy +/- 2 dny)

Slovenská republika:
Zásilkovna - Základní cena doručení prostřednictvím Zásilkovny je 5€ (Doba přepravy +/- 1 den)

Doručení na adresu - Základní cena doručení poštou je 8€ (Doba přepravy +/- 2 dny)

Změna měny na EURO:
V pravém horním rohu našeho e-shopu můžete jednoduše změnit měnu na Euro nebo vše nastavit až v nákupním košíku. Pokud máte změněno, tak už stačí jen si vybrat zboží a objednat.

Detailnější informace o cenách, doručení a veškeré další důležité informace naleznete v samostatných článcích na konci stránky.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz