Doprava a platba

Balíček Vám můžeme doručit několika způsoby:

Zásilkovna

Balíček Vám můžeme zaslat prostřednictvím Zásilkovny. Zásilkovna je služba fungující na základě výběru konkrétního výdejního místa z více jak 2 000 poboček. Na vybrané místo bude zásilka doručena a zde si ho následně i vyzvednete. Jakmile předáme balíček Zásilkovně, obdržíte e-mail od dopravce, kde můžete sledovat průběžnou cestu balíčku online. O doručení do cílové destinace a výzvě k vyzvednutí budete informování prostřednictvím e-mailu a SMS zprávy. K vyzvednutí nepotřebujete občanský průkaz. Balíček může vyzvednout kdokoliv kdo bude mít heslo k vyzvednutí. Lhůtu na vyzvednutí je možné prodloužit až na více než 21 dní. (nutné nás kontaktovat)

Česká republika:
Základní cena doručení prostřednictvím Zásilkovny je 90,- Kč
Při objednávce zboží nad 1 650,-Kč je cena za doručení 50,-Kč
Při objednávce zboží nad 2 000,-Kč je doručení zdarma

Slovensko:
Základní cena doručení prostřednictvím Zásilkovny je 5
Při objednávce zboží nad 66€ je cena za doručení 3€
Při objednávce zboží nad 80€ je doručení zdarma


Doručení kurýrem / přepravcem na konkrétní adresu

Balíček Vám můžeme zaslat prostřednictvím kurýra na Vámi zadanou adresu. Doručení na adresu je služba fungující na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností (Zásilkovna expresní kurýr, DPD nebo InTime).

Česká republika:
Základní cena doručení prostřednictvím kurýra je 115,-Kč
Při objednávce nad 1 800 Kč je cena za doručení 70,-Kč
Při objednávce nad 2 800 Kč je doručení zdarma

Slovenská republika 
Základní cena doručení prostřednictvím kurýra je 6 €
Při objednávce nad 80 € je cena za doručení 4 €
Způsob platby 

Sami si zvolte způsob platby, který Vám vyhovuje nejvíce.

Platba při převzetí zboží - dobírka (30Kč / 2 € )

Při osobním odběru zboží zaplatíte hotově na místě. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob jak za zboží zaplatit. U České pošty zboží zaplatíte pouze hotově při přebrání balíčku. Na některých pobočkách České pošty se postupně zavádí možnost platit kartou, ale i tak si pro jistotu prosím připravte potřebný obnos předem. Urychlíte tím předání zásilky.

Platební kartou online

Nejjednodušší a nejbezpečnější způsob bezhotovostní platby pomocí použití platebních karet MasterCard a VISA.Transakce je provedena okamžitě a peníze jsou připsány na náš účet ještě tentýž den. Při realizaci platby se využívá bezpečnostní protokol 3-D secure, který snižuje riziko reklamací platebních transakcí ze strany uživatele. Údaje o provedených platbách jsou předávány zabezpečenou cestou. Společnost Wood Kingdom s.r.o. nemá přístup k těmto údajům.

Bankovní převod na účet 

Při výběru této varianty platby, Vám automaticky pošleme na Váš email pokyny k platbě. Po připsání platby na náš účet / potvrzení o odchozí platbě na náš účet zboží začneme vyrábět nebo odešleme. Nejčastěji připsání částky na náš účet trvá přibližně 2 pracovní dny. O veškerém průběhu Vaší objednávky budete informováni.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz