Doprava a platba

Využijte dopravu zdarma při nákupu zboží nad 2 000,-Kč. V košíku je vždy zřetelně označeno, zda Vaše objednávka splňuje limit pro dopravu zdarma případně kolik Vám ještě schází pro jeho splnění. 

Balíček Vám můžeme doručit několika způsoby:

Česká pošta

Balíček Vám můžeme zaslat prostřednictvím České pošty, která Vám doručí zásilku přímo do rukou na Vámi zvolenou adresu. Pokud Vás doručovatel nezastihne, zanechá vám informace v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště. Zásilka je zde uložena po dobu 7 kalendářních dnů, než je odeslána zpět k nám. 

Česká republika:
Základní cena doručení Českou poštou je 155,-Kč
Při objednávce nad 2 500,-Kč je cena doručení Českou poštou 85,-Kč

Slovensko:
Základní cena doručení Českou poštou je 7€

Zásilkovna

Balíček Vám můžeme zaslat prostřednictvím Zásilkovny. Zásilkovna je služba fungující na základě výběru konkrétního výdejního místa z více jak 2 000 poboček. Na vybrané místo bude zásilka doručena a zde si ho následně i vyzvednete. Jakmile předáme balíček Zásilkovně, obdržíte e-mail od dopravce, kde můžete sledovat průběžnou cestu balíčku online. O doručení do cílové destinace a výzvě k vyzvednutí budete informování prostřednictvím e-mailu a SMS zprávy. K vyzvednutí nepotřebujete občanský průkaz. Balíček může vyzvednout kdokoliv kdo bude mít heslo k vyzvednutí. Lhůtu na vyzvednutí je možné prodloužit až na více než 21 dní. (nutné nás kontaktovat)

Česká republika:
Základní cena doručení prostřednictvím Zásilkovny je 85,- Kč
Při objednávce zboží nad 1 500,-Kč je cena za doručení 45,-Kč
Při objednávce zboží nad 2 000,-Kč je doručení zdarma

Slovensko:
Základní cena doručení prostřednictvím Zásilkovny je 5€

Doručení kurýrem na konkrétní adresu

Balíček Vám můžeme zaslat prostřednictvím kurýra na Vámi zadanou adresu. Doručení na adresu je služba fungující na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností (Zásilkovna expresní kurýr, DPD nebo InTime).

Česká republika:
Základní cena doručení prostřednictvím kurýra je 105,-Kč
Při objednávce nad 1 500 Kč je cena za doručení 60,-Kč
Při objednávce nad 2 800 Kč je doručení zdarma

Způsob platby 

Sami si zvolte způsob platby, který Vám vyhovuje nejvíce.

Platba při převzetí zboží - dobírka

Při osobním odběru zboží zaplatíte hotově na místě. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob jak za zboží zaplatit. U České pošty zboží zaplatíte pouze hotově při přebrání balíčku. Na některých pobočkách České pošty se postupně zavádí možnost platit kartou, ale i tak si pro jistotu prosím připravte potřebný obnos předem. Urychlíte tím předání zásilky.

Platební kartou online

Nejjednodušší a nejbezpečnější způsob bezhotovostní platby pomocí použití platebních karet MasterCard a VISA.Transakce je provedena okamžitě a peníze jsou připsány na náš účet ještě tentýž den. Při realizaci platby se využívá bezpečnostní protokol 3-D secure, který snižuje riziko reklamací platebních transakcí ze strany uživatele. Údaje o provedených platbách jsou předávány zabezpečenou cestou. Společnost Wood Kingdom s.r.o. nemá přístup k těmto údajům.

Bankovní převod na účet 

Při výběru této varianty platby, Vám automaticky pošleme na Váš email pokyny k platbě. Po připsání platby na náš účet / potvrzení o odchozí platbě na náš účet zboží začneme vyrábět nebo odešleme. Nejčastěji připsání částky na náš účet trvá přibližně 2 pracovní dny. O veškerém průběhu Vaší objednávky budete informováni.

Šablonu upravil Tomáš Hlad.