Objednávky a doručení Slovensko

Změna měny na EURO:
V pravém horním rohu našeho e-shopu můžete jednoduše změnit jazyk a měnu na Euro nebo vše nastavit až v objednávkovém procesu. Pokud máte změněno, tak už stačí jen si vybrat zboží a objednat.


Možnosti doručení: 

Doručení zboží na adresu: 
Balíček Vám můžeme zaslat prostřednictvím kurýra na Vámi zadanou adresu. Doručení na adresu je služba fungující na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností (Zásilkovna expresní kurýr, DPD nebo InTime).

Základní cena doručení prostřednictvím kurýra je 6 €
Při objednávce nad 80 € je cena za doručení 4 €

Doručení na výdejní místo: Zásilkovna
Balíček Vám můžeme také zaslat prostřednictvím Zásilkovny. Zásilkovna je služba fungující na základě výběru konkrétního výdejního místa z více jak 2 000 poboček. Na vybrané místo bude zásilka doručena a zde si zásilku následně i vyzvednete. Jakmile předáme balíček Zásilkovně, obdržíte e-mail od dopravce, kde můžete sledovat průběžnou cestu balíčku online. O doručení do cílové destinace a výzvě k vyzvednutí budete informování prostřednictvím e-mailu a SMS zprávy. K vyzvednutí nepotřebujete občanský průkaz. Balíček může vyzvednout kdokoliv kdo bude mít heslo k vyzvednutí. Lhůtu na vyzvednutí je možné prodloužit až na více než 21 dní. (nutné nás kontaktovat)

Cena
Základní cena doručení prostřednictvím Zásilkovny je 5
Při objednávce zboží nad 66€ je cena za doručení 3€

Při objednávce zboží nad 80€ je doručení zdarma

 


Obchodní podmínky a reklamační řád:
Standardizovaný pro Česko a Slovensko – naleznete v samostatném článku

Platební podmínky:
Standardizované pro Česko a Slovensko – naleznete v samostatném článku

V případě jakýkoliv nejasností či nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz