O nás

Kdo jsme?

Jsme Eliška a Jakub Smrčkovi. Partneři v soukromí i v práci. Myšlenka založit společnost Wood Kingdom byla nevinný malý rodinný projekt.

Inspirovali a zaujali nás výrobky ze dřeva, a chtěli jsme na jednom místě nabídnout naším zákazníkům dřevěné výrobky. Proto se stalo naším cílem nabídnout na jednom místě širokou nabídku nejrůznějších výrobků ze dřeva, a proto v naší nabídce naleznete výrobky nejen od Českých výrobců, ale i od výrobců z Německa a Slovinska.

Časem jsme zjistili, že chceme především vyrábět kvalitní dřevěné produkty a vyrábět je na míru pro naše zákazníky s láskou a jedinečností. 
Proto jsme si otevřeli vlastní dílnu. V této dílně pro Vás vyrábíme jedinečné ručně vyráběné výrobky na míru, které jsou označeny značkou Wood Kingdom. Díky našemu e-shopu, věříme, že si pořídíte vše potřebné od svatebních doplňků přes módní doplňky přímo u nás.

O NÁS
O NÁS

Naše role

Eliška připravuje grafické návrhy, má na starost komunikaci se zákazníky a správu e-shopu. Řídí se heslem: "Náš zákazník, náš pán."

Jakub má dílnu jako svoje království. Tam vyrábí veškeré zakázky, pracuje s laserem či tiskárnou, následně dřevo zpracovává tak, aby byly produkty jemné na dotek a vydrželo manipulování. Zakázky následně kompletuje, balí a expeduje. 

Jsme však sehraný tým, a i Eliška vládne království Jakuba a naopak. Vše děláme poctivě a ručně. K výrobě nám pomáhá laser a tiskárna velkou roli však hraje především ruční práce. 

Vždy se řídíme tím, jaké je přání zákazníka a provedení objednávek vždy děláme tak, jako by výrobek byl pro nás. 

Ruční práce od A až do Z

Pod značkou Wood Kingdom nabízíme široký sortiment dárkových a upomínkových předmětů, které vyrábíme na míru a dle přání zákazníka. 

Materiály pro výrobu pečlivě vybíráme a zpracováváme. Následně grafiky na materiály gravírujeme (vypalujeme) či tiskneme.

O NÁS

Informace o společnosti

Wood Kingdom s.r.o.

info@woodkingdom.cz

Tel:723 816 110
IČ:078 59 562
DIČ: CZ07859562

Sídlo firmy:
Muchomůrková 289/13
104 00 Pitkovice

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz