Vážení zákazníci u objednávek přijatých do 15.12.2019 Vám garantujeme dodání do Vánoc

O nás

Kontakty

Wood Kingdom s.r.o.

info@woodkingdom.cz

IČ: 078 59 562
Jindřicha Bubeníčka 1597/3
104 00 Praha 10-Uhříněves

  

O nás

Wood Kingdom byl založen v roce 2019 v České republice s cílem sjednocení všech drobných dřevěných výrobků a doplňků na jednom místě. Věříme totiž, že příroda je jedinečným zdrojem krásy a inspirace. Snažíme se výrobky maximálně přiblížit přírodním motivům s využitím dřeva jako hlavního materiálu. Proto zákazníkovi nabízíme výrobky s jedinečným moderním designem a kvalitními materiály. Naši dodavatelé jsou výrobci z celé Evropy, proto nabízíme jak produkty sériové výroby, tak jedinečnou zakázkovou výrobu. Snažíme se, aby nebylo z přírody pouze bráno, ale aby se i život navracel zpět, proto se snažíme podílet na projektech podporující obnovu přírodních zdrojů.

Mise

Dřevěné výrobky od nás potěší každého, kdo má rád přírodu a oceňuje její krásu. Naší snahou je přinést zákazníkovi jedinečný kus přírody do jeho každodenního života.

Vize

Našim cílem je sjednotit zákazníky co sdílí naše nebo podobné hodnoty. Chceme, proto lidem nabídnout jedinečné dřevěné produkty při kterých ctíme řemeslo, design, a především šetrnost k životnímu prostředí.

Šablonu upravil Tomáš Hlad.