Group 20 Při nákupu nad 1999 Kč máte dopravu ZDARMA!Group 20

O nás

Kdo jsme?

Jsme Eliška a Jakub Smrčkovi. Partneři v soukromí i v práci. Myšlenka založit společnost Wood Kingdom byla nevinný malý rodinný projekt.

Inspirovali a zaujali nás výrobky ze dřeva, a chtěli jsme na jednom místě nabídnout naším zákazníkům dřevěné výrobky. Proto se stalo naším cílem nabídnout na jednom místě širokou nabídku nejrůznějších výrobků ze dřeva, a proto v naší nabídce naleznete výrobky nejen od Českých výrobců, ale i od výrobců z Německa a Slovinska.

Časem jsme zjistili, že chceme především vyrábět kvalitní dřevěné produkty a vyrábět je na míru pro naše zákazníky s láskou a jedinečností. 
Proto jsme si otevřeli vlastní dílnu. V této dílně pro Vás vyrábíme jedinečné ručně vyráběné výrobky na míru, které jsou označeny značkou Wood Kingdom. Díky našemu e-shopu, věříme, že si pořídíte vše potřebné od svatebních doplňků přes módní doplňky přímo u nás.

O NÁS
O NÁS

Naše role

Eliška připravuje grafické návrhy, má na starost komunikaci se zákazníky a správu e-shopu. Řídí se heslem: "Náš zákazník, náš pán."

Jakub má dílnu jako svoje království. Tam vyrábí veškeré zakázky, pracuje s laserem či tiskárnou, následně dřevo zpracovává tak, aby byly produkty jemné na dotek a vydrželo manipulování. Zakázky následně kompletuje, balí a expeduje. 

Jsme však sehraný tým, a i Eliška vládne království Jakuba a naopak. Vše děláme poctivě a ručně. K výrobě nám pomáhá laser a tiskárna velkou roli však hraje především ruční práce. 

Vždy se řídíme tím, jaké je přání zákazníka a provedení objednávek vždy děláme tak, jako by výrobek byl pro nás. 

Ruční práce od A až do Z

Pod značkou Wood Kingdom nabízíme široký sortiment dárkových a upomínkových předmětů, které vyrábíme na míru a dle přání zákazníka. 

Materiály pro výrobu pečlivě vybíráme a zpracováváme. Následně grafiky na materiály gravírujeme (vypalujeme) či tiskneme.

O NÁS

Informace o společnosti

Wood Kingdom s.r.o.

info@woodkingdom.cz

Tel:723 816 110
IČ:078 59 562
DIČ: CZ07859562

Sídlo firmy:
Jindřicha Bubeníčka 1597/3
104 00 Praha 10- Uhříněves

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení