Vzhledem ke stávájící situaci Vás tímto chceme informovat, že e-shop je plně v provozu. Pro zjednodušení přepravy a jistoty doručení Vaší objednávky, Vás žádáme o zvolení formy dopravy "DORUČENÍ NA ADRESU". Děkujeme za pochopení

Dřevěný obraz - Sova

Kód: MYWOST-SOVA
2 890 Kč
Na objednání
Můžeme doručit do:
14.4.2020

Dodání
Standardně je zboží odesíláno do 4 pracovních dnů. 

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sova na zeď!

Sova je v evropské kultuře spojována s moudrostí, je symbolem antické bohyně Athény, patronkou hlavního města Řecka. Obraz sovy je vhodný doplněk také pro dětský pokoj. Tento obraz máme pro Vás ve dvou barevně odlišných variantách.

JAK LEPIT OBRAZY?

Věříme, že naše dřevěné dekorace přinesou osobitý styl a kus přírody do Vašeho domova. Přejeme Vám, ať dekorace z MyWoodStyle rozjasní Vaši místnost a stane se její dominantou. V jednoduchosti je síla, zde najdete návod k nalepení obrazu a přípravu stěny v několika krocích.

 

Krok 1. – Obsah balení

Každé balení dřevěných obrazů MyWoodStyle obsahuje jednotlivé díly obrazu, lepidlo, vodováhu a podrobný návod. 

1-krabice_dilek2

Krok 2. – Příprava obrazu

Všechny díly z krabice vybalte a rozložte je na zem. Označení každého dílu na zadní straně štítkem s číslem a písmenem Vás navede k jeho sestavení dle schématu. Písmena P nebo L udávají pravou a levou stranu obrazu. Podle schématu složte dřevěný obraz nejprve na zemi štítky dolů, abyste měli reálnou představu o jeho velikosti a tvaru.

2-krabice-nazemi

Krok 3. – Příprava stěny

Vybrat správné místo je to nejdůležitější. Oblast, kam obraz chcete umístit, si změřte a dobře naplánujte.  Stěna musí být suchá, zbavena mastnoty a prachu.

3-mereni_steny 

Krok 4. – Lepení jednotlivých dílů

Lepidlo nanášíme „housenkou“ na zadní stranu dílu a aplikujeme ho nejméně 5-10 mm od kraje dílu, aby nedošlo po přitisknutí na zeď k jeho vytlačení.

4-lepeni_prvniho 

Krok 5. – Lepení prvního dílu

Každý návod obsahuje postup a díl, který se má nalepit jako první. Naneseme na zadní stěnu dílu lepidlo a vodováhou srovnáme do roviny.

4-lepeni_na_zed_prvni 

Krok 6. – Lepení dalších dílů

Následně lepíme další díly, které na sebe navazují podle schématu. Lepidlo nezasychá ihned, je možné díly na stěně ještě nějaký čas lehce posouvat. Po nalepení několika dílů je nutné kontrolovat vodováhou, zda nedošlo k posunutí základního dílu. U zrcadlově nesouměrných dřevěných obrazů musíte být více pečliví s lepením jednotlivých dílů, aby byly v souladu se schématem.

6-pokracovani_lepeni 

Krok 7. – Konečný výsledek

A máme tu konečný výsledek! Doufáme, že náš výrobek se stane nejen neobyčejnou dekorací, ale i chloubou a součástí Vašeho života. U nás naleznete široký výběr dekorací, kde každá má jedinečného ducha i svůj význam. Každý díl našeho výrobku nám prochází nejednou rukama, a proto v nich zanecháváme kus nás i naší lásky k dřevu.

7-zvire_pokoj

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné obrazy
Záruka: 2 roky
Materiál: Smrkové dřevo
Váha: 4175 g
Rozměry: 815 x 845 mm
Počet dílů: 35 ks
Náročnost: Střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Šablonu upravil Tomáš Hlad.